Korálkování XIIIb. – Svojanov u Moravské Třebové

Čtrnáct dní uteklo a máme tu druhý víkend pro rodiče a děti – o hadech, hádcích a háďátkách…. Tentokráte bylo počasí milosrdnější a na vzdory předpovědi nejen že nepršelo, ale dokonce svítilo sluníčko. Cvičení, hry v terénu, rodinné soutěže a soutěž tatínků o „plyšáka“ a také výtvarné práce a ještě spoustu dalších činností naplnily víkendové dny až po okraj. V neděli se pak ti, kdož měli ještě sil, vypravili do rezervace Králova zahrada.

Nechyběly, jako vždy, rodinné soutěže a když tak krásně svítilo jarní sluníčko, řádili jsme i venku. Večer se přiblížil.To byl právě čas na klidnější činnost – kreativně se vyžili nejen děti, ale i rodiče.

A pak už se jen rozdávaly odměny a loučilo se – ale ne na dlouho – léto tu bude co by dup a s ním i KORÁLEK plný legrace, her, soutěží a zábavy.

A kdo to nestihl s přihláškou na léto – může zkusit podzimní víkend, budeme se na vás těšit a slibujeme, že se budete bavit a smát se, stejně a možná ještě víc, než 39 dětí a 37 dospěláků na jarních víkendech XIII.A a B.

Napsat komentář

Copyright © 2010 Víkendové pobyty s dětmi – dovolená s dětmi.