Maxi – K II. – Třeština u Mohelnice

Jaro o sobě dalo vědět a nastal čas pobytu pro rodiče s dětmi nad 6 let – Maxík. Tentokráte začínal již v pátek navečer. Děti řádily v tělocvičně a pak se ještě vycákaly v krytém bazénu.  Stihli jsme i noční hru nebo spíše hru po úplné tmě, a tak není divu, že děti do spacáčků padly a spinkaly jako andílci. Rodičové tak měli možnost prodiskutovat výchovné a jiné strategie, předat si rady a nápady.

Ráno čekal na Maxíky další program: nákup zásob na Tajuplný výlet a také ukázky modelů letadel. jenže počasí vůbec nebylo květnové – výrazně se ochladilo a kromě deště, padaly občas i ledové krupky. Letadlu se tedy vůbec nechtělo odstartovat.

Po obědě začal Tajuplný výlet, kde se k Maxíkům přidali další účastníci. Na rozdíl od dopoledních přeháněk, svítilo celé odpoledne sluníčko.

Neděle nás probudila opět deštíkem, ale než jsme posnídali v penzionku Vila Háj, přestalo. Nastal čas na přesun na další a poslední bod programu – lanové centrum Proud v Olomouci.  Slečna instruktorka vše dětem i dospělákům vysvětlila a pak se už lezlo, překonávalo lanové zlomyslnosti i sama sebe.

Napsat komentář

Copyright © 2010 Víkendové pobyty s dětmi – dovolená s dětmi.