Soutěž

SOUTĚŽ O LEGO STAVEBNICE

Ve spolupráci s internetovým obchodem hracky-kong.cz jsme pro Vás a Vaše děti připravili soutěž o dvě stavebnice značky LEGO.

Na dva výherce čekají tyto stavebnice značky LEGO:

Soutěž probíhá ve dvou kategoriích:

  • psaná – Vaším soutěžním úkolem je společně s Vaší ratolestí napsat krátký text o zvířátku, které má ve svém logu internetový obchod hracky-kong.cz . Psaný útvar je zcela volný, záleží na fantazii autora – od krátké povídky, pohádky přes básničku, říkanku či slogan a pod…..
  • obrázková – pošlete nám obrázek zvířátka, které má se svém logu internetový obchod hracky-kong.cz, který vytvořilo Vaše dítě – forma obrázku je zcela v rukou Vašeho dítěte – od malování, kreslení, koláž přes fotografii a další…

Z obou kategorií budou po ukončení soutěže vylosováni dva výherci, jejichž  jména budou zveřejněna na těchto stránkách a na našem facebooku (FB).

Nejzdařilejší výtvory, budou umístěny na těchto internetových stránkách a na našem FB. V případě, že si nepřejete, aby pod uveřejněným výtvorem bylo zveřejněno jméno a věk autora, prosím, uveďte tuto skutečnost do poznámky v odpovědním formuláři soutěže.

Podmínky účasti soutěže:

  • v odpovědi uveďte jméno autora, jeho věk a kontaktní adresu
  • odpověď zasílejte pomocí soutěžního formuláře, popřípadě e-mailem na info@rodinneprogramy.cz nebo poštou na adresu uvedenou v kontaktech

Všeobecné podmínky soutěží najdete zde.

Soutěž probíhá od 10.2.2013 do 24. 3. 2013

(rozhodující je datum doručení, nikoliv odeslání)

Soutěž ukončena

Děkujeme všem zúčastněným za krásné obrázky, které nám zaslali. Protože se psané kategorie soutěžící nezúčastnili, rozhodli jsme se odměnit dva vylosované soutěžící v kategorii obrázku.

Výherci:

Eliška Navrátilová (10 let) – stavebnice LEGO 6152 Sněhurčina chaloupka

Tadeáš Mařík (5let) – stavebnice LEGO 5646 Mláďata na farmě

GRATULUJEME !!!

Soutěžní obrázky:

Copyright © 2010 Víkendové pobyty s dětmi – dovolená s dětmi.